ALTIN DOOR | آلتین درب

درباره ما

درباره ما

 

مصرف کننده عزیز

با توجه به تغییر و ارتقاء انتظارات مصرف کننده ، کیفیت و تکنولوژی های نوین ، ارائه محصولات جدید و با در نظر گرفتن بازار رقابت جهانی بر آن شدیم تا سایت حاضر را که پس از  10 سال سابقه درخشان در زمینه درب ضد سرقت به مصرف کننده های عزیز، با غرور و افتخار تقدیم نماییم. همچنان که مستحضرید به عنوان درب ضد سرقت "آلتین" همیشه کیفقیت ، رضایت مندی مشتری و بروز بودن را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و در هر کار و محصول جدید خود این نقاط برجسته را ارتقاء داده و سعی کردیم در بالاترین رتبه از ارائه این خدمات قرار بگیریم. در این قدم جدید خود نیز بعد از 6 ماه فعالیت و بررسی به یک نتیجه واحد رسیدیم که خود را نمایان ساخته است.

باید گفت که هر انسانی در صورتی به قله های موفقیت خواهد رسید که هدفی برای خود انتخاب کرده و به آن هدف عشق ورزد و با جان و دل برای به واقعیت تبدیل کردن آن بکوشد، این حقیقت برای یک مجموعه نیز صحت دارد. لذا ما نیز برای خود هدفی که به آن عشق می ورزیم را انتخاب کرده ایم و آن هدف این است که غمخوار تک تک هم نوعان و هموطنان عزیز باشیم، بله آرزویی که که چندین جنبه را دربر میگیرد من جمله ایجاد اشتغال برای عزیزان و نشاندن لبخند رضایت بر لبان خانواده ها و یا اینکه ارائه کالایی که هموطنی با نظاره کردن آن حس لذت را لمس کند. در هر حال گفتنی است ما در اینجا بر آن هستیم تا آرزو هایمان را به شما عرضه کنیم. امید است آرزوی ما را خریدار باشید.

در درب های ضد سرقت اساس و پایه های کار بررسی امنیت و استحکام بوده و ما کماکان زیبایی ، بروز بودن و متفاوت بودن در طرح ، ایده و مواد مصرفی را نیز به آن اضافه کرده ایم که نتیجه آن درب زیبای "آلتین" شده است.

اگر توجه داشته باید در درب های ضد سرقت مواردی چون حفظ امنیت خود ، عزیزان خود و در امان نگه داشتن خانه و کاشانه خود به عنوان نقاط اصلی مد نظر بوده اند ، لذا در این راستا بر آن می شود که از قفل ها ، ساختار و اسکلت مقاوم و رویه های جذاب استفاده شود. در اینجا ما هم برای بالا ماندن در رتبه بندی ، برای مصرف کنندگان عزیزی که به دانش بکار رفته در کار و هزینه های صرف شده در تولید اهمیت میدهند با بدست آوردن گواهی های کیفیت و استاندارد های امنیت و در کنار آن ارائه 2 سال گارانتی به محصول در کنار مصرف کنندگان محترم خویش ایستاده ایم.

با مدیریت محیطی اجرایی جدی که در ایران عزیز پیش رو گرفته ایم علاوه بر اینکه به تمام نقاط کشور خدمات میرسانیم، برنامه ریزی های نفوذ به بازار های جهانی را نیز داریم و بزودی خارج کشور را نیز پوشش جدی خواهیم داد. با این حال باز هم یک دل گرمی که داریم این است که به عنوان یک برند ایرانی همواره مورد جست و جوی خیلی ها هستیم و ما به این افتخار میکنیم.

از ته دل از افراد و کارکنانی که در ارائه این خدمات به جامعه بشری و انسانی به ما کمک کرده اند تشکر کرده و از مشتریانی که ما را در این مسیر روحیه داده اند سر منت خم می نماییم.

 

امیدواریم که شما هم آرزوی دلتان را جامه عمل بپوشانید.

با احترام

.